افزودنی جت مرور برای المنتور پرو Jet Review for Elementor pro

افزودنی افزونه جت پاپ آپ برای المنتور پرو Jetpopup for Elementor
17 مهر 1399
افزودنی جت سرچ جستجو المنتور Jet Search Elementor pro
17 مهر 1399
افزونه ها
قالب ها

تعامل با مخاطب را عمیق تر کنید

مشخصات محصول گسترده شده

برای هر محصول / خدماتی که ارائه می دهید ، یک سیستم رتبه بندی برای همه ایجاد کنید و به کاربران اجازه دهید آنها را با معیارهای از پیش تعیین شده ارزیابی کنند.

میانگین آماری قابل مشاهده

هر نوع پست مشخص را تجزیه کنید تا موارد ضروری آن مورد توجه قرار گیرد: کل بررسی ها ، هم رتبه بندی بررسی ها و میانگین پست ها ، و هم چنین رتبه بندی همه بررسی ها.

چند مقیاس رتبه بندی

به یک سیستم رتبه بندی که ترجیح می دهید پایبند باشید و بررسی های کاربران را به عنوان ستاره ، امتیاز یا درصد نشان دهید.

رای گیری ساده

برای اصرار بر تعاملات C2C و استفاده از اثبات اجتماعی ، موارد لایک / دوست نداشتن را وارد بازی کنید.

بررسی ها را متناسب با هر پروژه ای تنظیم کنید

انواع مختلف بررسی را برای هر نوع CPT ایجاد کنید

JetReviews با هر نوع ارسال کاملا عالی کار می کند. در صورت تمایل می توانید انواع بازبینی مورد نیاز را ایجاد کنید ، زمینه های بازبینی را در یک پنجره بازشو ظاهر کنید و انواع بازبینی را به پست ها و صفحات مختلف اختصاص دهید.

نمایش نرخ های پویا برای

پروژه های WooCommerce

پست های تک صفحه ای

آیا می خواهید در مورد هر محصول جداگانه بررسی کنید؟ JetReviews و WooCommerce را ادغام کرده و مقیاس های رتبه بندی را در صفحه واحد محصول قرار دهید.

محتوای پویا

با نشان دادن بازبینی با داده های واقعی کاربر - نام ، عکس نمایه ، رتبه بندی - و آمار مربوطه ، قابلیت اطمینان برند خود را افزایش دهید.

از طریق داشبورد تمیز

لیست نظرات

تمام نظرات و پاسخ های ارسال شده به عنوان یک لیست دقیق نمایش داده می شود. می توانید نظرات را در حالت تعلیق تأیید کنید ، آنها را قبل از تأیید ویرایش کنید.

بازبینی آمار

هر زمان که به تجسم کامل رتبه بندی ها ، نظرات و نظرات خود نیاز دارید ، به داشبورد آمار روشن بروید.

لیست مرور

در اینجا می توانید هرگونه بررسی ارسالی را تأیید کنید ، تأیید را واگرد کنید ، عنوان و متن نظر را ویرایش کنید یا برای همیشه حذف کنید.

شرایط رفتار سفارشی

هنگامی که از محتوای منتشر شده محافظت می کنید ، به کاربران اجازه دهید هر دو نظر و نظر را ترک کنند ، رأی دهند یا رأی دهند.

نقش های مجاز

تصمیم بگیرید چه کسی می خواهید نظرات و نظرات خود را بگذارید - نویسنده ، مدیر ، ویرایشگر ، مشارکت کننده ، مشترک ، مشتری ، مدیر فروشگاه یا حتی مهمان.

ویجتی را انتخاب کنید که همه جعبه های شما را انتخاب کند

برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود از دو ابزارک JetReviews استفاده کنید. برای ایجاد بخش های بازخورد تعاملی یا نمایش بررسی ها فقط به عنوان مروری با Static Review از لیست نظرات استفاده کنید.

ویژگی های اضافی

کاهش سرعت وب سایت وجود ندارد

همه داده ها در جداول DB سفارشی ذخیره می شوند و مشمول سیستم درخواست سفارشی می شوند ، که باعث صرفه جویی در منابع می شود و سایت شما را سنگین نمی کند.

طرح پاسخگو

با استفاده از Elementor یک طرح 100٪ پاسخگو برای بررسی های خود ایجاد کنید تا در هر صفحه از هر اندازه بدون نقص نمایش داده شود.

یک ظاهر طراحی برجسته

هر موردی را که به نظرتان می رسد ، سبک کنید - از مقیاس ها و نمادهای رتبه بندی گرفته تا رنگ ها ، لایه ها ، متن های برچسب ، تایپوگرافی ، شکاف های مورد و موارد دیگر

پنل کاربران