درباره ما بیشتر بدانید!

وبمستران ایران، یک تیم خلاق، متشکل از نیروهای جوان کشور اسلامی عزیزمان ایران است، که با تکیه بر دانش جهانی و نیروهای جوان بومی، روز به روز پله‌های ترقی را طی می‌کند.

تیم وبمستران ایران در سال 1395 به عنوان یک زیر مجموعه از شرکت پیشگامان تهران با سرپرستی آقای بهمن نیکویی، فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت پیشگامان تهران دارای مجوز رسمی در آموزش رایانه با مدیریت عامل آقای بهمن نیکویی در سال 1388 تاسیس شد و تا اکنون مشغول به فعالیت در زمینه آموزش با مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی می‌باشد.

همکاری و تعامل بین دانشگاه‌ها و موسسه پیشگامان تهران، باعث گردید، دوره‌های آموزشی بسیاری در سطح تخصصی شکل بگیرد.

هدف اصلی تیم ما، ارتقا سطح آموزش جوانان کشور عزیزمان ایران است.

پلی میان آموزش و بازار کار

بازار کار در زمینه فن آوری اطلاعات، در دنیا به عنوان یکی از شغل‌های پردرآمد و تخصصی، همیشه مورد توجه اکثر شرکت‌های دولتی و خصوصی بوده است.

هر دانشجو می‌تواند با طی دوره‌های تخصصی تیم وبمستران ایران و اخذ مدرک پایان دوره رسمی قابل ترجمه و معتبر، در هر جای دنیا آینده شغلی خود را تضمین کند.

به جهت بهبود روند معرفی دانشجویان به بازار کار، تیم وبمستران ایران با همکاری دانشگاه‌ها توانسته است، دانشجویان برتر را به بازار کارهای داخلی و خارجی معرفی نماید. اما معرفی به بازار کارهای خارجی، الزاما مهاجرت نیست و در بسیاری از پروژه‌ها، بصورت دورکاری می‌توان در هر جای دنیا مشغول به کار شد. 

آغاز به کار تیم ما:

در سال 1387 موسسه آموزشی پیشگامان تهران شکل گرفت و با اخذ مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی، در زمینه آموزش فن آوری اطلاعات و ارتباطات کار خود را آغاز نمود.

شرکت پیشگامان تهران در سال 1390 اولین دوره تخصصی IT خود در 19 رشته را آغاز نمود و برخی از رشته‌های آموزشی را برای اولین بار در ایران برگزار نمود.

در سال 1391 اولین تبلیغ رسمی پیشگامان تهران، در شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش شد.

بازتاب پخش فعالیت تیم ما در شبکه‌های یک ، دو و همچنین شبکه سه صدا و سیما، ما را به آینده دلگرم نمود.

در سال 1395 تیم وبمستران ایران با سرپرستی آقای بهمن نیکویی تشکیل شد.

فعالیت این تیم در زمینه توسعه وب و خدمات مبتنی بر وب بوده است.

همچنین تیم دانش بنیان وبمستران ایران با تکیه بر دانش جوانان فعال و مومن، توانسته است دوره‌های آموزشی بسیاری را تهیه و در اختیار دانشجویان مشتاق قرار دهد.

تیم وبمستران ایران با همکاری پیشگامان تهران، در سال 1400 اقدام به عقد قراردادهای بین المللی نموده است، تا شرایط معرفی دانشجویان داخلی و خارجی در ایران را به شکل نوین ارائه دهد.

ما امیدواریم با یاری خداوند متعال، هر چه بهتر از پیش به ارتقا سطح علمی جوانان عزیز کشومان کمک نموده و با جذب دانشجویان خارجی موجبات ارز آوری در کشور را بهبود بخشیم.

 

نمونه کارهای دانشجویان وبمستران ایران

این برخی از نمونه کارهای ، دانشجویان وبمستران ایران است
لطفا با نظرات سازنده‌ی خود، ما را در بهبود شرایط آموزش یاری کنید

دیدگاهتان را بنویسید