افزودنی التیمیت برای ویژوال کامپوزر Ultimate for WPbakery

دانلود-افزونه-ویژوال-کامپوزر-فارسی وبمستران ایران
افزونه ویژوال کامپوزر WPbakery page builder
23 آبان 1399
دانلود-افزونه-ویژوال-کامپوزر-فارسی وبمستران ایران
افزودنی المنت پلاس ویژوال کامپوزر Element Plus WPbakery
23 آبان 1399

بروزرسانی نسخه 3.19.9

افزونه ها
قالب ها

ULTIMATE ADDONS

نمادها ، جعبه های اطلاعات ، لیست های اطلاعات و موارد دیگر

WPBakery Page Builder را نصب کنید و با Ultimate Addon قدرت بیشتری به آن بیفزایید!

Ultimate Addon چندین عنصر برتر را در صفحه ساز WPBakery شما علاوه بر موارد داخلی ساخته شده توسط WPBakery اضافه می‌کند. هر یک از عناصر موجود در بسته با حداکثر توجه به جزئیات و یک هدف ساده ساخته شده است تا تجربه‌ای نهایی را برای شما فراهم کند.

عناصر نهایی Addon:

1. آیکن های ساده:  می‌توانید از این عنصر برای ادغام یک آیکون ساده (قلم و تصویر ، هر دو نوع) در صفحه خود استفاده کنید و از آن به دلخواه خود استفاده کنید. یا می توانید از شبکه های WPBakery Page Builder استفاده کرده و لیستی از لوگو های مشتریان ، شرکا ، حامیان مالی و غیره را نمایش دهید.

2. جعبه اطلاعات: محبوب‌ترین روند در حال حاضر. جعبه‌های اطلاعات وب سایت شما را برجسته کرده و به شما کمک می کنند تا موارد مهمی را که ارائه می‌دهید برجسته کنید.

3. لیست اطلاعات: لیست های سنتی HTML خسته کننده هستند، این عناصر به سادگی لیست‌ها را دوباره می‌سازند. شما ممکن است از فرصتی استفاده کنید و از طراحی جالب آن برای نشان دادن برخی فرآیند‌ها یا برجسته سازی محبوب محصولات مرتبط ، خدمات و ویژگی‌های جدیدی را استفاده کنید.

4. Flip Box: این عنصر جالب و قدرتمند ، بلوک “Info Box” و “Call to Action” را به طور کلی ترکیب می‌کند. در قسمت جلوی آن ، مانند یک جعبه اطلاعات معمولی به نظر می‌رسد در حالی که بازدیدکنندگان در بلوک قرار می‌گیرند، با جلوه CSS3 جذاب چرخانده می‌شود و یک بخش Call to Action را نشان می‌دهد ، کاربر را تحریک می‌کند تا تماس بگیرد.

5. شمارنده: ایجاد نقاط عطف ، دستاوردها و سایر آمارهای عددی خود را با شماره‌های متحرک نشان دهید.

6. بنر تعاملی : بسیاری از اوقات ، بنرهای تصویری به درد شما می‌خورند زیرا راهی بسیار مناسب و واضح برای رساندن دقیق پیام شما هستند. این عنصر بلوکهای تصویر را به روشی زیبا و تعاملی نمایش می‌دهد.

عناصر Ultimate

پنل کاربران