دانلود-افزونه-ویژوال-کامپوزر-فارسی وبمستران ایران
افزونه ویژوال کامپوزر WPbakery page builder
23 آبان 1399
دانلود-افزونه-ویژوال-کامپوزر-فارسی وبمستران ایران
افزودنی المنت پلاس ویژوال کامپوزر Element Plus WPbakery
23 آبان 1399
افزونه ها
قالب ها

ULTIMATE ADDONS

نمادها ، جعبه های اطلاعات ، لیست های اطلاعات و موارد دیگر

WPBakery Page Builder را نصب کنید و با Ultimate Addon قدرت بیشتری به آن بیفزایید!

Ultimate Addon چندین عنصر برتر را در صفحه ساز WPBakery شما علاوه بر موارد داخلی ساخته شده توسط WPBakery اضافه می کند. هر یک از عناصر موجود در بسته با حداکثر توجه به جزئیات و یک هدف ساده ساخته شده است تا تجربه ای نهایی را برای شما فراهم کند.

عناصر نهایی Addon:

1. آیکن های ساده – می توانید از این عنصر برای ادغام یک آیکون ساده (قلم و تصویر ، هر دو نوع) در صفحه خود استفاده کنید و از آن به دلخواه خود استفاده کنید. یا می توانید از شبکه های WPBakery Page Builder استفاده کرده و لیستی از لوگو های مشتریان ، شرکا ، حامیان مالی و غیره را نمایش دهید.

2. جعبه اطلاعات – شاید محبوب ترین روند در حال حاضر ، جعبه های اطلاعات واقعاً وب سایت شما را برجسته کرده و به شما کمک می کنند تا موارد مهمی را که ارائه می دهید برجسته کنید.

3. لیست اطلاعات – لیست های سنتی HTML خسته کننده هستند ، این عناصر به سادگی لیست ها را دوباره تصور می کنند. شما ممکن است از فرصتی استفاده کنید و از طراحی جالب آن برای نشان دادن برخی فرآیند ها یا برجسته سازی محبوب ترین محصولات مرتبط ، خدمات و ویژگی های جدیدی را استفاده کنید.

4. Flip Box – این عنصر جالب و قدرتمند ، بلوک “Info Box” و “Call to Action” را به طور کلی ترکیب می کند. در قسمت جلوی آن ، مانند یک جعبه اطلاعات معمولی به نظر می رسد اما در حالی که بازدیدکنندگان در بلوک قرار می گیرند ، با جلوه CSS3 جذاب چرخانده می شود و یک بخش Call to Action را نشان می دهد ، او را تحریک می کند تا تماس بگیرد.

5. شمارنده – آیا می خواهید نقاط عطف ، دستاوردها و سایر آمارهای عددی خود را با شماره های متحرک نشان دهید؟ این عنصر به شما کمک خواهد کرد!

6. بنر تعاملی – بسیاری از اوقات ، بنرهای تصویری به درد شما می خورند زیرا راهی بسیار مناسب و واضح برای رساندن دقیق پیام شما هستند. این عنصر آن بلوکهای تصویر را به روشی زیبا و تعاملی نمایش می دهد.

عناصر Ultimate

پنل کاربران