افزایش فالوور اینستاگرام

27 نکته ساده که بدانید چگونه می توان دنبال کنندگان واقعی را در اینستاگرام به صورت رایگان دریافت کرد

1. یک استراتژی متفکرانه در اینستاگرام داشته باشید
- داشتن یک برنامه هدفمند از ملزومات هر پیج است ، اگر در پیج شما هر چیزی از هر جایی پیدا می شود و هزار مطلب با تنوع متفاوات می سازید یقینا بزودی به مشکل بزرگی برخورد خواهید نمود ، شما باید برای کسب و کار خود یک شاخه مناسب را انتخاب کرده و همان را بصورت حرفه ای و دقیق رهبری کنید.
2. مخاطب هدف خود را تعریف کنید
- نوع مخاطب شما برای جذب از اهمیت زیادی برخودار است ، اگر پیج شما برای مخاطبان خاصی ایجاد شده است ، پس باید بدنبال چنین مخاطبانی باشید ، این نوع برنامه هدفمند برای جذب مخاطب به مرور زمان باعث رشد کسب و کار شما نیز خواهد شد ، جنسیت ، سن ، شغل و محل زندگی مخاطبان از اهمیت زیادی برخودار است ، هدف اصلی جذب مخاطب افزایش روند فروش یا رونق در تجارت است.
3. ایجاد یک داستان با برند سازگار با شغل خود برای جذب مخاطب
- تولید مطالب و محتوا مهمترین عامل برای جذب مخاطب است ، در صورتی که مخاطب شما مطالب خوبی در پیج شما بیابد یقینا شما را برای دست یافتن به مطالب جدیدتر دنبال خواهد کرد.
4- از یک بیوگرافی و مشخصات عالی استفاده کنید
- از ملزومات داشتن یک کسب و کار حرفه ای ، داشتن یک بیوگرافی دقیق و معتبر است ، هر چقدر تجارت خود را بهتر معرفی کنید ، کاربران بیشتری به پیج شما رجوع خواهند کرد.
5. محتوای جذاب را به اشتراک بگذارید
- ایجاد محتوای جذاب می تواند کاربر را در پیج شما نگه دارد ، تصور کنید در دو پیج دو مطلب یا خبر مشابه را ببینید ، یکی از آنها از گوینده و گرافیک و تصاویر بهتری برای ارائه خبر استفاده کند و دیگری از محتوای ضعیف تر ، شما برای تماشا یا نمایش خبر یا آن مطلب به کدامیک از آنها رجوع خواهید کرد؟ یقینا آنکه جذاب تر باشد مخاطب بیشتری را نیز خواهد داشت.
6. حضور اینستاگرام خود را در سایر شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید
- شاید خیلی از دوستان و یا مخاطبان شما ندانند که در اینستاگرام نیز مشغول به فعالیت هستید ، پس کسب و کار خود را در تمام شبکه های اجتماعی خود بطور مثبت تبلیغ کنید.
7. اکانت اینستاگرام خود را در سایر ارتباطات به اشتراک بگذارید
- اشتراک یکی از راه های جذب مخاطب است ، هر چه اشتراک بیشتری برای دوستان خود ارسال کنید امکان جذب مخاطب تصاعدی بیشتر خواهد شد
8. از nametag Instagram استفاده کنید
- مدیریت تگ ها یکی از عوامل مهم در جذب است ، هرچه این کلمات دقیق تر و حرفه ای تر انتخاب شوند ، بیشتر جلب توجه خواهد نمود.
9. از هشتگ های مربوطه استفاده کنید
- امروزه برای هر کمپینی ، هشتکی تولید می شود ، یقینا وجود هشتک ها در توضیحات مطالب شما باعث جذب کاربران زیادی خواهد شد.
10. اهدف نمایش داده شده را بررسی کنید
- تمامی اهداف شما باید طبق گزارشی دقیق بررسی شوند ، گاهی این گزارشات توسط خود ابزارهای اینستاگرام و گاهی نیز توسط خود شما تهیه می شوند.
11- مکان خود را برچسب بزنید
- یکی از عوامل مهم در جذب مخاطب ، آدرس محل فعالیت شماست ، که باعث می شود مراجعین بیشتری در پیج داشته باشید.
12. هدف خود را از برگه های مختلف کاوش جستجو کنید
- به دنبال هدف خود در تمامی تولیدات خود و همچنین جهت بهبود رقابت آنرا در پیج های رقیب نیز بنگرید
13. سایر کاربران مرتبط را دنبال کنید
- معمولا توصیه می شود کاربران مرتبط با تجارت خود را دنبال کنید ، این کار باعث ایجاد یک زنجیره در آن شغل مربوطه خواهد شد.
14. با جوامع موجود درگیر شوید
- ایجاد یک ارتباط منظم و هدفمند تا حد بسیار زیادی باعث رونق بیشتر پیج شما می شود ، پس ایجاد چالش را فراموش نکنید
15- کاربران مربوطه را برچسب بزنید
- تگ زدن کاربران کار جالب اما بسیار وقت گیر است ، اما شما می توانید کاربران مهم را برچسب بزنید ، این کار باعث جلب توجه آنها می شود.
16. از پیروان خود بخواهید که به دوستان خود را نشان دهند
- پرسنل شما نیروهای جذب خیلی خوبی برای پیج شما هستند ، همچنین کسانی که شما را دنبال می کنند را باید تشویق کنید که شما را به دوستان خود نشان دهند.
17. ارسال مداوم
- یک زمان بندی برای ارسال مطالب داشته باشید
18. ارسال در زمان مناسب
- باید بدانید در چه زمانی بهترین نتیجه برای نمایش یک مطلب را خواهید گرفت ، این کار با آمارگیری بهتر قابل نمایش است.
19. پست های خود را برنامه ریزی کنید
- برنامه ریزی در ایجاد مطالب و تولید پست ها می تواند کار شما را هدفمند تر جلوه دهد ، پس سعی کنید با این کار مخاطبان خود را درگیر کنید.
20. زیرنویس های قانع کننده بنویسید
- زیر نویس ها و کامنت ها از منابع جذاب و رایگان جذب مخاطب هستند آنها را دست کم نگیرید
21. استوری های اینستاگرام را جدی بگیرید
- استوری ها توسط خیلی ها دیده می شود ، شاید این آمار کم و یا زیاد و وابسته به نوع شغل باشد اما حتی دیده شدن توسط چند مخاطب هم می تواند امیدوار کننده باشد.
22. از ویژگی های تعامل استفاده کنید
- ویژگی هایی که برای ایجاد ارتباط با کاربران را دارید بکار بگیرید ، هر کدام باید با برنامه ریزی دقیق و منظم در زمان دقیق و هدفمند بکار گرفته شود.
23. همکاری مشترک در اینستاگرام را امتحان کنید
- ممکن است همکاری در برخی مشاغل به دلیل رقابت و حساسیت ، بسیار سخت باشد ، اما برخی دیگر از تجارت ها بسیار از این خاصیت استقبال می کنند ، پس جواب بله بدهید.
24. از نکات برجسته Stories استفاده کنید
- هر نکته ای که برای شما مهم است ، باید بیشتر استفاده شود ، باید بیشتر درمورد آن استوری و مطلب قرار دهید ، اینکار پررنگ و مهم بودن این موضوع را به مخاطبان شما نشان می دهد.
25. اجرای مسابقات کمکی به جذب مخاطب است
- اجرای مسابقات روش دیگری برای جذب سریع و زیاد و البته موقت در پیج شماست ، اما اگر این موضوع بصورت مستمر ادامه دار باشد این مخاطبان به شما وفادار خواهد ماند اما یقینا زیاد باعث رونق تجارت شما نخواهد شد ، اما برای سیاهی لشکر بدک نیست
26. تبلیغات اینستاگرام را در نظر بگیرید
- از عوامل غیر رایگان می توان از تبلیغات اینستاگرام نیز بهره برد، با این کار در مدت زمان کوتاهی پست های شما به افراد زیادی نمایش داده خواهد شد.
27. از اینستاگرام Insights بیاموزید
- برنامه آماری خود اینستاگرام نیز به شما برای دید بهتر در جذب مخاطب کمک می کند ، اما این برنامه نیازمند گزارش است پس انتظار فعال شدن فوری آن را نداشته باشید.
پنل کاربران